TOPlist

Půjčit si od této původem francouzské společnosti až půl milionu? Cofidis je zkrátka oblíbený

(Komerční sdělení) Když si chcete přijít až na pět set tisíc korun prostřednictvím bleskové nebankovní půjčky, nabízí se třeba společnost Cofidis. Má původ ve Francii, kde působí na trhu už tři desetiletí a po dlouhou dobu je doma také u nás. Pozitivní reference, zajímavá úroková sazba a ojedinělá možnost žádat o úvěr společně s partnerem za výhodnějších podmínek, než pro jednotlivce je určitě velkým lákadlem, že?

Rychle si půjčit a splácet třeba i několik let, u Cofidis je dohoda přesně na míru

Chcete půjčku, která vám bude dokonale vyhovovat? Jednou z alternativ, o nichž můžete určitě na rodinné radě přemýšlet i nahlas, je nabídka od společnosti Cofidis. Když se podíváte na klientské zkušenosti s Cofidis, recenze mluví jasně. Vlastně ani není co řešit, jsou tu většinou samá pozitiva, možnost půjčit si až pět set tisíc korun na sedmileté období, to vše bez skrytých poplatků – no co více dodat?

Jaké podmínky je zapotřebí splnit? Moc jich tu tedy nehledejte

Samozřejmě je zapotřebí dostát i určitým podmínkám, které v případě nesplnění zablokují celou žádost o půjčku. Které to vlastně jsou? Některé plynou ze zákona, jiné jsou zase invencí přímo od Cofidis. Konkrétně jde o…

  • Mladší osmnácti let si přeci ze zákona půjčovat ani nemůže, no ne?
  • Trvalý pobyt na území ČR. Adresa by měla souhlasit, totéž platí o čísle občanky.
  • Bankovní účet, vedený u některé z českých bank. Na složenku se již nevyplácí.
  • Potvrzení o trvalém příjmu, žadatel musí být také bez zápisu v registru dlužníků.

Pokud se podaří všechno do puntíku splnit, pak vám gratulujeme, protože cesta ke Cofidis půjčce je volná! Recenze a zkušenosti si samozřejmě přečtěte maximálně pečlivě, ale rozhodně tu nepočítejte třeba se skrytými poplatky nebo podobnými příjemnostmi, které snad nikdo nechce dnes už ani vidět. Protože moderní nebankovní půjčky jsou sjednávány v řádu hodin, i tady se dočkáte skutečně rychlého jednání, nad kterým budete možná i trochu žasnout. Je to však naprostý standard českého trhu, velká konkurence tlačí všechny poskytovatele k tomu, aby byli stále vstřícnější – a to je pro potenciálního zákazníka samozřejmě jenom dobře!

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.