TOPlist

Hypotéky i účelové půjčky na bydlení na jednom místě

(Komerční sdělení) Půjčky, které jsou spojené s bydlením, patří mezi takové, které jsou celkem doporučované, a to i odborníky. Je to dáno hlavně tím, že tento druh úvěru patří k těm výhodnějším, stejně jako patří k těm, které jsou využity smysluplně, na jednu z nejdůležitějších věcí v životě každého člověka.

Pokud i vy aktuálně uvažujete o tom, že si o daný úvěrový produkt požádáte, je dobré vědět, že se vám mohou hodit půjčky online. Jedná se o cestu, pomocí které na jednom místě najdete seznam všech kvalitních poskytovatelů, kteří vám peníze související s daným účelem nabídnout. A z jakých možností můžete vybírat? Podívejte se.

Základem je klasická hypotéka

Tou první možností, o které lze uvažovat, je klasická hypotéka. Ta je v souvislosti s velmi nízkými úrokovými sazbami volbou, která rozhodně nezklame a která patří mezi cesty, které jsou hitem posledních let. Důvodem, proč si vybrat hypotéku je také to, že dnes není problémem využít peníze hned na několik možností. Mezi takové se řadí:

  • Koupě nemovitosti
  • Stavba nemovitosti
  • Rekonstrukce nemovitosti

Pokud se podíváme na hlavní nevýhodu hypoték, je to určitě fakt, že dnes je nezbytností to, aby byla v rámci žádosti zastavena nemovitost. A to až do doby, než bude úvěr definitivně splacen.

Alternativou je půjčka na rekonstrukci

Pokud už nemovitost máte, ale chcete si ji jenom zvelebit, nemusí být hypotéka vždy jedinou nezbytnou možností. Pokud budeme konkrétní, může přijít vhod půjčka na rekonstrukci. Jak už dokládá sám název, je tento úvěrový produkt použitý hlavně na stavební úpravy, které s vaším domem, ale i s vaším bytem budou souviset. Zapomínat určitě nesmíme na to, že dnes není problém dané peníze využít jak na financování stavebních prací, tak samozřejmě také materiálu. Na co bychom dále neměli zapomínat, to je rozhodně i informace spojená s tím, že v případě žádosti může plně postačit jenom doložení příjmu a není nutné konkrétní nemovitost zastavovat.

Potřebujete si dům jenom vybavit?

Pokud z technického a stavebního hlediska vaše nemovitost vyhovuje vašim požadavkům, je možné požádat si o účelovou půjčku, která bude určená k tomu, abyste si díky ní koupili veškeré vybavení vašeho domu, nebo bytu. Při výběru doporučujeme hledět hlavně na to, co vše je možné si v rámci daného úvěru koupit. Ne každý poskytovatel je stejný. Pokud se podíváme konkrétně, měl by mezi základ rozhodně patřit:

  • Nábytek
  • Elektronika a spotřebiče
  • Ostatní vybavení domácnosti

I zde, podobně jako v případě půjčky na rekonstrukci platí to, že jako žadatelé máte výhodu v tom, že peníze lze získat třeba i bez ručitele, stejně jako bez ručení nemovitosti. Co tedy může k získání plně postačit, to je třeba jenom výše vašeho příjmu.

Proč účelové půjčky?

Na závěr se ještě podívejme na to, proč doporučujeme právě účelové půjčky, když je u nich třeba dokládat to, na co peníze využijeme. Prvním důvodem je jejich výhodnost. Pokud úrok, stejně jako RPSN porovnáme s neúčelovými produkty, je třeba říci, že v případě účelových půjček jsou dané sazby mnohem výhodnější, což se pozitivně podepisuje především na tom, že jako klienti můžete s ohledem na konkrétní splátkový kalendář přeplatit výrazně nižší sumu.

Další výhodou je také to, že účelové úvěrové produkty mohou být spojeny i s jednoduchým získáním. A to právě díky tomu, že pomocí nich zhodnocujete váš byt a je zde jistota, že peníze vynaložíte na určitý účel. Dále nezapomínejme také na to, že výhodou účelových půjček je i to, že dnes už není jakýkoliv problém s tím, vybrat si jak z řady různých poskytovatelů, tak i s tím, že si o ně můžete zažádat celkem jednoduše online, z pohodlí vašeho domova. A to v jakoukoliv denní, stejně jako v jakoukoliv noční hodinu.

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.