TOPlist

Bankovní hypotéky, které vyhoví vašim potřebám

(Komerční sdělení) Hypoteční úvěr je pohodlnou, rychlou a bezpečnou cestou, jak se domoci vlastního obydlí, popřípadě jeho nákladné rekonstrukce. Hypotéka od banky je transparentním východiskem, s nímž se obvykle váže nižší úroková sazba, přehledné smlouvy, minimum administrativy a rychlost vyřízení.

Jestliže hledáte způsob, jak projít nenáročným schvalovacím řízením bez jakýchkoliv obtíží, přinášíme vám řešení.

Moneta Money Bank hypotéka

Tento dlouhodobý specialista prezentuje finanční služby nejrůznějšího charakteru. Mezi nimi se samozřejmě vyjímá i zmiňovaný hypoteční úvěr, jehož parametry jsou následující.

  • Výše hypotéky od 300 000 Kč do 90 % hodnoty nemovitosti
  • Doba splatnosti 5 – 30 let
  • Fixační období na 1, 3, 5 a 10 let

Pakliže prostřednictvím online žádosti kontaktujete hypotéční specialisty, zjistíte, že se k tomuto produktu váže velká spousta výhod a kladů. Jsou to například každoroční mimořádné splátky ve výši 25 % zůstatkové hodnoty hypotéky.

Moneta Money Bank hypotéka je spjata i s výhodným pojištěním schopnosti splácet, což vás ochrání hlavně při ztrátě zaměstnání, trvalé invaliditě nebo úmrtí.

Hypotéka šitá na míru

Získejte garanci nízké úrokové sazby, z níž budete doslova nadšeni. Co byste řekli na úrok od 1,85 %, s nímž si budete schopni splnit všechny svoje sny týkající se vlastního bydlení. Pokud vás oslovují bankovní hypotéky tohoto typu, určitě počítejte i s jistými povinnostmi.

  • Dva doklady totožnosti
  • Potvrzení o příjmu
  • Výpis z bankovního účtu
  • Nemovitost k ručení

Bankovní hypotéky od dalších společností

Není to samozřejmě jenom bankovní instituce Moneta Money Bank, jež vám přijde vhod. Zalovit můžete v portfoliu ostatních tuzemských společností, mezi něž patří Česká spořitelna, ČSOB, FIO banka, Komerční banka, Air Bank, Raiffeisenbank a mnohé jiné.

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.