TOPlist

Máte pocit, že už vám po finanční stránce vážně teče do bot? Že jste s financemi v koncích a každý nový účet vás už neodvratitelně táhne ke dnu?

(Komerční sdělení) Vyřešit vlastní finanční situaci lze různými způsoby. Záleží vždy jen na okolnostech, jak s těžkostmi, které přinejmenším někdy dolehnou na každého z nás, zatočit, jak dosáhnout odstranění problémů.

Půjčte si a je to

Ono totiž není řešení jako řešení, a to, co může jednomu z nás pomoci, může u druhého naprosto selhat. Protože jsme zkrátka každý jiný a s našimi problémy a možnostmi je tomu nejinak.

A tak ten, kdo je na tom dobře, omezí výdaje, obejde se nějakou dobu bez zbytečností a tím je to srovnáno, zatímco druhý musí zvýšit svoji výdělečnou aktivitu, třetí musí spojit větší pracovní nasazení s úsporami současně.

A když nezabere ani jedno z toho? Pak může pomoci půjčka.

Ovšem co když dotyčný se žádostí o půjčku neuspěje? Co když je odmítnut v každé bance, již navštíví, a to proto, že není dostatečně spolehlivým žadatelem?

V takové chvíli mu může stále ještě pomoci půjčka jiná. A sice třeba hypotéka bez doložení příjmu, nemůže-li se tento pochlubit tím, co má uvedeno na výplatní pásce či v daňovém přiznání, nebohypotéka bez registru, pokud má tento nějaký ten nepříjemný záznam v registrech dlužníků. Zde se sice lidé z nebankovní společnosti pochopitelně také starají o to, aby žadatel měl dostatečné příjmy a byl schopen podle dohody splácet, ale požadavky, jež je nezbytné splnit, jsou tu o poznání nižší, a proto tu uspějí i pomalu beznadějné případy.

Což je kompenzováno tím, že musí žadatel nejprve dát do zástavy nemovitost, jíž bude ručit po dobu splácení za to, že se poskytnuté finance nerozplynou v nenávratnu. Ale jakmile je tak učiněno, nic nebrání tomu, aby si kdokoliv půjčil scházející peníze, a to za vlastně přímo ideálních podmínek.

Zde se totiž půjčuje rychle, snadno a za individuálně dohodnutých, a tudíž snadno splnitelných podmínek. A když se někomu nastaví výše splátek a doba splácení tak, aby to tento bez problémů zvládnul, je vyhráno.

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.